Opalování ESSENS Sun Care 

Jak ESSENS Sun Care používat ?

Jedete na dovolenou k moři nebo se budete vystavovat slunci ?

Pro dosažení optimálních výsledků při slunění, tj. bronzově opálené pokožky, bez spálení, minimálnímu výskytu vrásek a snížení rizika kožního onemocnění, doporučujeme užívat výrobky ESSENS Sun Care následovně:

 1. ESSENS Belfore Sun Care Tablets začněte užívat 3 dny před odjezdem na dovolenou, a to v dávkování 3x jednu tabletu po jídle. Zbývající tablety doberte v průběhu dovolené. Tablety byly vyvinuty tak, aby doplnily lidský organizmus o suroviny ,které vytváří hnědý pigment, urychlují opalování, pokožka zůstává déle opálená a lesklá. Jedinečné složení má navíc pozitivní vliv na imunitní systém, který může být nadměrným pobytem na slunci oslabený.
 2. Před aplikací opalovacího krému naneste na pokožku ESSENS Before Sun Care gel. Ten na pokožce vytvoří podklad, na kterém opalovací velmi dobře drží, bude se lépe roztírat, čímž dojde k rovnoměrné ochraně pomocí UV filtrů. Navíc obsahuje látky stimulující kůži k tvorbě vitamínu D a melaninu - hnědého pigmentu.
 3. Přibližně 15 minut po aplikaci ESSENS Before Sun Care gel je vhodná doba k nanesení ESSENS Sun Care SPF 30 či 50 na pokožku. Ochranný faktor se obvykle volí dle typu pokožky a intenzity slunečního záření, kterému bude pokožka vystavena. Opalovací krémy ESSENS Sun Care obsahují účinnou ochranu proti UVA i UVB záření a látky urychlujících zhnědnutí kůže.
 4. Po opalování naneste na pokožku tělové mléko ESSENS After Sun Care Milk které, slouží k regeneraci pokožky, snižuje zarudnutí a dodává velmi potřebnou hydrataci, čínž prodlužuje opálení.

Na jaře 2016 jsme uvedli na trh unikátní produktovou řadu ESSENS Sun Care, která je určena všem, kteří se chtějí chránit před slunečním zářením nebo dosáhnout kvalitního opálení.

Produkty obsahující extrakt Aloe vera chrání před vznikem kožních onemocnění a vrásek z opálení. Opalovací krémy obsahují filtry proti UVA a UVB záření. Díky svému složení podporují výrobky kvalitní a zdravé opálení a zároveň dodávají pokožce potřebnou hydrataci. Opalovací krémy navíc obsahuji antiadhezivní přísadu, díky ní působí nepřilnavě vůči písku, oděvu a jsou odolné vůči vodě.

Do produktové řady ESSENS Sun Care patří kromě opalovacích krémů s vysokým SPF, gelem před opalováním a mlékem po opalování také unikátní doplněk stravy ESSENS Before Sun Care Tablets - čistě přírodní produkt, který pomáhá připravit pokožku na slunce a zároveň velmi účinně podporuje dosáhnutí bronzového opálení a prodlužuje jeho trvanlivost. 

ESSENS Sun Care přináší revoluční způsob opalování

Bezpečnější ochrana přes UV zářením,optimální ochrana pro citlivou pokožku,delší trvanlivost opálení.

Eusolex UV-Pearls

 • revoluční koncepce ochrany před UV zářením
 • UV-Pearls jsou sluneční brýle pro vaší pokožku
 • patent německé vědecko-technologické společnosti působící v oblasti léčiv, přírodních věd a materiálů pro vyspělé technologie
 • organické UV filtry jsou uzamčeny v mikrokapslích, jde o unikátní mikro zapouzdření ochranných filtrů v perlách z křemičitého skla
 • zapouzdřené UV filtry zůstávají na povrchu kůže, kde zaručují vysokou ochranu proti UV záření, nepřicházejí do přímého kontaktu z kůží, takže jsou ideální pro citlivou pokožku, kterou zanechávají hebkou a nepůsobí mastným dojmem

Thalitan

 • unikátní oligosacharid rostlinného původu z mořské řasy laminaria digitata
 • špičkový produkt francouzské společnosti zaměřující se na biotechnologii a účinné látky pocházející z mořského prostředí
 • pomáhá stimulovat opalování a zároveň chrání pokožku před škodlivými účinky slunce
 • obsahuje mangan a ionty hořčíku, které mají antioxidační účinky
 • podporuje produkci kožního pigmentu melaninu a vitamínu D,