Lift Up

Vyprodáno

Lift Up - týdenní kúra 7 x 50 g

ESSENS Lift-Up je doplněk stravy z řady Nutriessens ve formě lahodného ovocného gelu s příchutí pomeranče. Obsahuje extrakt schizandry, sacharózu, trehalózu a směs vitamínů (B1, B2, B3, B5, B6, B9, B12, H). 

ESSENS Lift-Up je vhodný:
- k dodání ranní energie potřebné k nastartování centrálního nervového systému i jednotlivých orgánů
- pomáhá připravit organismus na celodenní náročné fyzické i psychické vytížení
- přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání
- přispívá k normálnímu energetickému metabolismu
- přispívá k normální činnosti nervové soustavy
- přispívá k normální psychické činnosti
- přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem

465,00 Kč

Můžeš mít za 310,-Kč

Za vývojem i výrobou stojí ESSENS Vědecká rada, tým odborníků a farmaceutů, jež se ve svém oboru pohybují již mnoho let. Doplněk stravy byl vyvinut a je vyráběn pod farmaceutickým dohledem v České republice, a to za plnění pravidel a norem EU. Výroba podléhá certifikaci GMP a HACCP. Gel je bez umělých barviv, lepku a laktózy, velmi nízký glykemický index umožňuje užívání doplňku stravy i diabetikům. 

Dřevitá liána Schizandra chinensis pocházející z Asie se pěstuje jako léčivá rostlina, patří mezi takzvané adaptogeny, tedy látky zvyšující odolnost organismu při zátěži a v extrémních podmínkách, stimuluje mozek a periferní nervy, posiluje kognitivní funkce.
Sacharóza a trehalóza jsou přírodní sacharidy a působí jako mohutný zdroj glukózy pro mozkové buňky.
Vitaminy B pozitivně ovlivňují funkci imunitního i nervového systému, zároveň přispívají k zachování optimálních psychických funkcí a ke snížení únavy a vyčerpání.
Gelová forma doplňku stravy byla zvolena pro svoji maximální biologickou dostupnost v organismu, přičemž důležitým aspektem je také lahodná ovocná chuť.
Praktické balení s přesnou denní dávku 50 g umožňuje okamžitou spotřebu a díky uzavíratelnému víčku je možné dávku rozprostřít i do delšího časového úseku několika hodin.
Doporučené dávkování: 1 balení gelu (50 g) denně. Dodržujte pitný režim.
Složení: pitná voda, sacharóza, trehalóza, kyseliny: kyselina citrónová, stabilizátory: xanthanová guma, bramborový škrob, akáciová guma, aróma, vitamínová směs, antioxidant: kyselina L-askorbová, extrakt schizandry (25 mg/balení), taurin (6 mg/balení), konzervanty: sorban draselný, benzoan sodný.
Obsah vitaminů ve 100 g: B1 Thiamin 0,275 mg / 25 % *RHP; B2 Riboflavin 0,350 mg / 25 % *RHP; B3 Niacin 4,000 mg / 25% *RHP; B5 Kyselina pantothenová 1,500 mg / 25% *RHP; B6 Pyridoxin 0,280 mg / 25% *RHP; B9 Kyselina listová 50,000 g / 25 % *RHP; B12 Cyamocobalamin 0,625 g / 25 % *RHP; H Biotin 12,500 g / 25 % *RHP. *RHP = referenční hodnota příjmu.
Výživové hodnoty ve 100 g: Energetická hodnota 707 kJ (167 kcal); tuky 0 g, z toho nasycené mastné kyseliny 0 g; sacharidy 40 g, z toho cukry 40 g; bílkoviny 0 mg; sůl: 0,06 g.
Upozornění pro užívání: nepřekračujte doporučenou denní dávku. Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Není určeno dětem do 3 let věku, těhotným a kojícím ženám.
Výrobce: ESSENS EUROPE SE, Zaoralova 3045/1e, 628 00 Brno
POZOR, PŘI NÁKUPU MĚSÍČNÍHO BALENÍ ESSENS LIFT UP DOSTANETE 2 KS ZDARMA!